Máme pro vás další soutěž. Tentokrát o 6 vstupenek na Létofest Ostrava 2019, který se koná ve dnech 9. a 10. srpna v Dolní oblasti Vítkovic.

Stačí, když nám do středy 7. srpna 2019 do 13 hodin napíšete, kterou z letošních hvězd programu byste chtěli vidět a slyšet, a to na e-mailovou adresu: web.msdenik@denik.cz pod heslem LÉTOFEST OSTRAVA 2019 se svým jménem a telefonním číslem.

Z došlých odpovědí jsme vylosovali tyto výherce:
A. Zvoníčková
L. Dušek
I. Polišenská

Dvoudenní program nabitý špičkovými tuzemskými interprety a skupinami, ale také hosty ze Slovenska, nabízí putovní Létofest 2019, který se v tomto roce postupně zastavil v osmi městech České republiky. Nevynechá ani moravskoslezskou metropoli, kde se uskuteční ve dnech 9. a 10. srpna v Dolní oblasti Vítkovic.

„Návštěvníkům nabízíme po oba dny hudební maraton, který obstarají Divokej Bill, Xindl X, Pražský výběr, Mig 21, Mandrage, Horkýže Slíže, Lenny, Tomáš Klus, Marek Ztracený, Wanastowi Vjecy, Monkey Business, Doga, Vypsaná fiXa a další,“ lákají pořadatelé veřejnost na pozoruhodnou hudební akci.

V předprodeji jsou i speciální VIP vstupenky, které zaručují exkluzivní výhled na stage, dále pivo, vodu a kávu zdarma, ale také levnější ceny za jídlo.

„Děti do deseti let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma a jeden dospělý člověk může mít s sebou maximálně tři děti,“ sdělili organizátoři Létofestu 2019.

Více informací najdete na www.letofest.cz

Nedokončený úsek Prodloužené Rudné. Ilustrační foto.
Prodloužená Rudná má být hotová za rok v létě
Ilustrační foto.
Návštěvníci Colours pomohli uchazečům o zvýhodněné nájemní bydlení