Trio muzikantů, které se za léta společného působení sehrálo na místní poměry nevídaně, k nové nahrávce říká: „Kdo si poslechne naši novou desku, zjistí, že jsme to pořád my, ale jsme o kousek dál. Nejvýraznějším posunem oproti minulé desce je Andyho zpěv, který používáme víceméně jako další nástroj. Celkově jsme tomu dali o trochu víc, a proto se taky deska jmenuje A Little Bit More,“ říkají členové skupiny, která hraje od roku 2001 ve složení Andy (klávesy, hammondky, piano), Vít (bicí) a Michell (basa).

Kapela má za sebou celou řadu výrazných momentů, nejnověji vítězství v soutěži Český tučňák v kategorii Mladá hudba nebo hraní ve vyprodaném velkém sále Lucerny v Praze před legendárními seskupením Collegium Musicum. Svou desku nazvanou A Little Bit More vydá na přelomu října a listopadu a slavnostně pokřtí 23. listopadu v Praze v Paláci Akropolis. Každý, kdo navštíví koncert kapely v době před vydáním desky, dostane šanci získat ji později za speciální cenu (a k tomu něco navíc).

Skupina Sunflower Caravan také zahraje mimo své turné na předvánočním Rock Festu v Matrixu. A konečně – pro fanoušky je tu ještě jedno „a little bit more“: V tuto chvíli probíhá příprava klipu k singlu Get High a režie se ujal Jan Krofta. Klip tedy bude k vidění těsně po vydání desky.