O víkendu 12. až 14. dubna uskuteční šestý ročník ostravského festivalu elektronické taneční hudby Let It Roll On Tour: The Portal Show. Letošní novinkou bude samostatná harder styles halová akce Devastator Hall, která se uskuteční v předvečer hlavní události.

„Pro letošní ročník jsme připravili nejsilnější line-up, jaký na LIR On Tour ještě nebyl,“ prozradil Zdeněk Souček, programový šéf a zakladatel drum’n’bassového festivalu a jeho sezonních vydání pod značkou Let It Roll.

„V line-upu najdou fanoušci jména jako A.M.C, Hybrid Minds, Mefjus. PHACE, Rene LaVice, Teddy Killerz a Gydra,“ odhaluje světové dýdžeje, kteří zavítají do ostravského industriálního prostoru Trojhalí Karolina v sobotu 13. dubna.

Ilustrační foto.
TIP Deníku: Rapper Marpo bude v Ostravě

Vedle nabitého hudebního programu se fanoušci tohoto elektronického žánru mohou těšit také na unikátní stage design, které v loňském roce vévodil obří robot hlavní symbol festivalu , nebo vizuální světelnou show.

„V Ostravě má drum’n’bass silnou fanouškovskou základnu. Rozhodli jsme proto LIR On Tour rozšířit ještě o jednu akci, a sice Devastator Hall,“ dodává Zdeněk Souček. Ta se uskuteční už v pátek 12. dubna a vystoupí zde interpreti světového formátu, jako N-Vitral, Act of Rage nebo The Sickest Squad. Těšit se můžete i na jména jako Narkotek full crew, kteří potěší milovníky hardtekna, nebo frenchcorového producenta Siria a mnoho dalších. Předprodej probíhá v síti GoOut.

K TÉMATU
Let It Roll Open Air je největší drum&bassový festival na světě s řadou mezinárodních ocenění. Čtyřikrát po sobě například získal cenu Drum&Bass Arena Awards „Best Festival Nejlepší festival“. V Česku se v letošním roce bude konat už dvanáctým rokem. V loňském roce LIR Open Air navštívilo přes 30 tisíc fanoušků elektronické hudby z celkem 64 zemí světa. Festival je zajímavý mj. tím, že jako první u nás zavedl cash-less systém a je zcela ekologický. Má také největší hudební stage v Česku a zejména ve světě je proslulý unikátní audiovizuálními performancemi. Více na www.letitroll.cz.