V rámci celého večera se na pódiu vystřídají zpěváci a hudebníci napříč hudebními styly. Hlavní hvězdou večera bude zpěvák Petr Kolář, který letos v září vydal videoklip k dlouho očekávanému singlu Tajný místa. Návštěvníci se mohou těšit i na vystoupení předních českých zpěvaček, a to Markéty Konvičkové a Tanji. Magický večer v ostravském evangelickém chrámu doplní skupina Bohemian Metal Rhapsody, která se na akci Čas pro život představí již podruhé.

Výtěžek z prodeje vstupenek bude stejně jako loni věnován charitativním organizacím, které poskytují nepostradatelnou podporu lidem v tísni a závažně nemocným. Vybrané finanční prostředky poputují Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni a na přání Patricie Janečkové i Hospici sv. Lukáše. „Jsme nadšeni, že můžeme do nového roku vykročit s akcí, která je nejen o hudbě, ale také o vzájemné pomoci. Minule se nám povedlo vybrat přes 150 tisíc Korun. Budeme nadšení, pokud se nám té částce podaří přiblížit, ne-li ji překonat,“ říká organizátorka akce Lucie Roubíčková. 

Minulý ročník byl zcela vyprodán. Akce se zúčastnilo přes 700 návštěvníků. Organizátoři předpokládají, že bude o vstupenky opět velký zájem. Místa na balkoně jsou už beznadějně vyprodaná. Do chrámové lodi je možné zakoupit vstupenku za 599 korun.

Benefiční koncert Čas pro život 2024 je věnován památce zpěvačky Patricie Janečkové.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na webu www.casradio.cz.