Na letošní ročník dorazí na čtyři desítky regionálních pivovarů se sto druhy piv. Například Panský pivovar z Paskova nabídne spodně kvašený polotmavý ležák Borloch, což v havířské hantýrce znamená prvotní výkop šachty. Nachmelená Opice z Krnova zase uvaří svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici, citrusech a tropickém ovoci. Tolik drobná upoutávka.

Největší novinkou letošního ročníku bude zřízení velkokapacitní pivnice až pro 1,5 tisíce lidí na zastřešeném náměstí u Trojhalí.

„Ve zbrusu nové pivní zóně Beerhalí načepujeme lidem pivo do skla i do tupláků. Na programu bude živá hudba, pivní soutěže, netradiční hra pro celou partu Beerpong nebo originální stand-up comedy s pivní tematikou,“ láká na slavnosti marketingový ředitel Fora Nová Karolina Tomáš Lučan.

Máme pro vás další kolo soutěže o 10 vstupenek!

SOUTĚŽ DENÍKU BYLA UKONČENA - výherci byli informování e-mailem
Pět výherců v dalším kole si opět mezi sebou rozdělí 10 vstupenek. Stačí odpověď na otázku 2. soutěžního kola zaslat do středeční půlnoci, 11. září 2019, na e-mailovou adresu: web.msdenik@denik.cz pod heslem Karolina Oktobeerfest se svým jménem a telefonním číslem.

Soutěžní otázka 2. kola: Jaká je vaše oblíbená značka piva?

Z došlých odpovědí vylosujeme 5 šťastných výherců, kteří od nás obdrží 2 vstupenky na Karolina Oktobeerfest 2019.
Zvýšit svoji šanci na výhru můžete také v 3. soutěžním kole určeném pro fanoušky našeho facebookového profilu zde.

*Soutěž podléhá pravidlům soutěží pořádaných VLTAVA LABE MEDIA a.s., která najdete zde.

Předprodej vstupenek probíhá na webu www.oktobeerfest.cz. Poprvé je možné na Karolina Oktobeerfest zakoupit vstupenky také do VIP zóny. 

close Karolina Oktoberfest v Ostravě. Ilustrační foto. info Zdroj: Archiv pořadatelů zoom_in

Organizátoři pro letošní ročník připravili několik novinek v čele s velkokapacitní pivnicí v Trojhalí, vratnými kelímky a bezhotovostními platbami. Letos se budou všechny nápoje v areálu slavností čepovat do ekologických a vratných kelímků NickNack. Pro rychlejší a pohodlnější odbavení u stánků se bude platit pomocí čipů, které půjdou nabít jakoukoliv částkou v pokladnách v areálu pivního festivalu. 

Festivalovou náladu dokreslí stylová výzdoba a obsluha v tematických krojích. Program zde doplní živá hudba, baviči nebo pivní soutěže,“ říká Tomáš Lučan, marketingový manažer obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

Sobotní hlavní program zakončí velkolepý ohňostroj.