Koncert nese název A pořád vás mám ráda a těšit se můžete na průřez písní z repertoáru Věry Špinarové v podání jejích kolegů, přátel a velikánů české hudební scény, jako jsou Marie Rottrová, Jarek Nohavica, Jitka Zelenková, Petra Janů, Petr Bende, Heidi Janků, Ilona Csáková, Markéta Konvičková, Buty a další.

Vedle jejich sólo písní, nebudou chybět také neopakovatelné duety těchto interpretů.

Hudebním doprovod celého koncertu obstará kapela Věry Špinarové – Adam Pavlík BAND a také kvarteto, složené ze členů Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Miloš Zeman a Věra Špinarová.
Syn zesnulé zpěvačky Špinarové odmítl převzít státní vyznamenání

Nápad syna Adama Pavlíka

Vzpomínkový koncert je krásnou myšlenkou i nápadem Adama Pavlíka, který také poprvé po nečekaném odchodu jeho milované maminky opět zasedne na pódiu za piáno.

„Jelikož byl náš poslední koncert v Čáslavi ukončen po dvou písních, považuji za nutné, abychom jej dohráli až do konce a to podle stejného playlistu. Všichni oslovení umělci přijali možnost zazpívat si písničky mamky s nadšením. A jelikož se jedná o největší profesionály v muzikantské branži, věřím, že spolu s mojí kapelou vytvoříme nezapomenutelný zážitek,“ uvedl Adam Pavlík.

Adam Pavlík, syn nedávno zesnulé výjimečné zpěvačky Věry Špinarové, se svojí manželkou s Cenou města Ostravy,, která jí byla udělena in memoriam za mimořádný přínos v oblasti kultury.
Adam Pavlík, syn zpěvačky Věry Špinarové: Jsem stále ještě v šoku...

Na koncertě zazní největší hity Věry Špinarové, jako jsou Bílá Jawa 250,A já Tě závidím,Raketou na Mars,Jednoho dne se vrátíš a mnoho dalších.

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal odstartoval už dnes v odpoledních hodinách. Veškeré vstupenky budou pouze na sezení a to v cenovém rozmezí od 390 do 790 korun.

Nákup vstupenek je omezen počtem 6 kusů na osobu.

Bližší informace naleznete na webu www.spinarova.cz a také na oficiálním Facebookovém profilu Věry Špinarové.

Rodinu kolem sebe, k tomu klid, psy a kočku. Co si přát víc?, říká zpěvačka.
Poslední rozhovor Věry Špinarové pro Deník: Stále miluji živá vystoupení
Pohřeb Věry Špinarové v Ostravě, sobota 1. dubna 2017.
Poslední sbohem Věře Špinarové: Do Ostravy dorazily tisíce fanoušků