Klub Parník
Sokolská tř. 26, Ostrava,
tel.: 596138793, www.klubparnik.cz,
www.ckv-ostrava.cz
Předprodej po –pá 8 –17

12. 9. Stand up comedy, začátek v 19.00 hodin, 200 korun

Dvouhodinová show s Dominikou, Vladem, Matúšem, Janem a jejich hosty, která znovu prověří formu vašich bránic, a to na maximum!

16. 9. Wanda Johnson & Blues Fest, začátek v 19.00 hodin, 200 korun

Fenomenální Wanda Johnson přijíždí poprvé do klubu Parník! Se zpíváním začala ve druhé polovině 90. let. Už její druhé sólové album jí zajistilo pozvání na jednu z nejvýznamnějších událostí světa blues, Pocono Blues festival. V následném hodnocení v Texas Blues Magazine, se o Wandě zmiňují jako o největším překvapení celého festivalu! Koncert je realizován v rámci projektu Blues Fest, za finanční podpory Městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

17. 9. Vltava, začátek v 19.00 hodin, 270 korun

Do Parníku se vrací Vltava. Jedna z nejoriginálnějších kapel české hudební scény, kterou charakterizuje neobvyklá poetika mnohoznačných textů, ale také zcela nezaměnitelný hudební styl.

Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „česká poezie - světová hudba“. Jejich koncerty jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony.

18. 9. GRAVELROAD (USA), začátek v 19.00 hodin, 170 korun

Parník uvádí heavy blues ze Seattlu! Americká kapela GravelRoad jasně a nekompromisně dokazuje, že blues a punk, může splynout do jedinečné symbiózy! Naléhavý zpěv, bluesová kytara, přesná baskytara a bubeník jako od Led Zeppelin! Trio bude hrát písničky z vloni natočeného šestého studiového alba, které smíchal legendární Jack Endino (Nirvana, Soundgarden).

19.9. Vzpomínkový koncert k nedožitým 70. narozeninám Pepy Streichla, začátek v 19.00 hodin, 200 korun

K nedožitým sedmdesátinám Pepy Streichla zahrají jeho muzikantští kolegové a přátelé jeho písničky. Vystoupí : Jan Spálený & A.S.P.M., Václav Fajfr, Retro Blues, Láďa Zítka, Mike Fojtík.

Mediálním partnerem koncertu je Český rozhlas Ostrava.

20. 9. STROMBOLI, začátek ve 20.00 hodin, 500 – 650 korun

Koncert legendární rockové kapely v obsazení: Bára Basiková, Michal Pavlíček, Jiří Veselý, Klaudius Kryšpín, Vendula Kašpárková, Vilém Čok. Z kapacitních důvodů pořádá Parník v clubu GARAGE v Martinově. Vstupenky jsou k stání!!!

20. 9. Boris Band Combination, začátek ve 20.00 hodin, 100 korun

Jazzově laděný večer s Borisem Urbánkem a jeho kapelou.

24. 9. FUTURUM, začátek ve 20.00 hodin, 300 korun

Nenechte si ujít koncert legendární kapely FUTURUM s frontmanem Romanem Dragounem na klávesy, Janem Seidlem na bicí, Jakubem Michálkem na basu a Emilem Kopřivou a Milošem Morávkem na kytary.

25. 9. Karel Kahovec & George Beatovens, začátek ve 20.00 hodin, 250 korun

Karel Kahovec, bigbítová a rokenrolová legenda 60. let přijede spolu s George Beatovens. Na koncertě zazní známé skladby z 60. let, rock and roll v původní podobě, několik písní z alba Rub a líc a také vzpomínka na Petra Nováka, dlouholetého zpěváka skupiny.

26. 9. “První Ostravský Kabaret Hogo und Fogo”, začátek ve 20.00 hodin, 199 korun

Robert Galia (Hogo) vás zve po roce na další pokračování známého ostravského kabaretu.

27. 9. Special Providence, začátek v 19.00 hodin, 170 korun

Maďarská čtveřice fantastických instrumentalistů si v ostravském Parníku podmanila publikum, které se v září dočká jejich dalšího koncertu. Mají pověst úžasně sehrané party, která dokáže vykreslit všechny odstíny emocí bravurně a beze slov. Přijďte se o tom přesvědčit.

Zsolt Kaltenecker - keyboards, Alek Darson - guitar, Attila Fehérvári - bass, Adam Markó - drums.

30. 9. Jet Set Big Band, začátek v 19.00 hod, 200 korun

Swingový večer protkaný slavnými melodiemi Glena Millera, Franka Sinatry, Louise Armstronga a dalších.

Připravujeme v roce 2019: Robert Balzar Trio, Michal Pavlíček Trio, Spiritual Kvintet, Lenka Filipová, Banjo Band Ivana Mládka.