Na pódium také pozve i mnoho dětí z obecenstva, které si tak budou moci zazpívat, zatančit a navíc pokřtít cédéčko nazvané Bu Bu diskotéka pravými rychlými špunty.

Míša Růžičková se věnuje nejmenším už několik let. Tančí a zpívá s nimi, dokonce také na televizní obrazovce každou lichou středu ve vysílání prvního programu České televize v Dobrém ránu z Ostravy. „V roce 2003 jsem v zahraničí viděla, jak malé děti ve věku od dvou do deseti let se hýbou podle písniček a docela se jim to zamlouvá. U nás v té době nic takového nebylo. Tak jsem postupně natočila tři desky, které obsahují rytmické písničky, pohybové. Slova jsou uzpůsobena tak, aby se podle nich dalo tancovat. Některé písničky jsou převzaté ze zahraničí a pět je mých vlastních, což není zatím moc, neboť napsat písničku není jednoduchá věc, aby se capartům líbila, a texty si píši k nim sama,“ říká Míša Růžičková.

Je hudební a taneční autodidakt, ale v poslední době už začala docházet do tanečního klubu, kde se zdokonaluje pod dohledem profesionálů. Původně vystudovala Vysokou školu báňskou.Ale s dětmi pracuje celý život, sama má tři potomky. „Vzhledem k tomu, že v minulosti nebylo dost možné se takovými projekty s dětmi u nás zabývat, už proto, že jsou finančně náročné a těžko se dají realizovat bez sponzorů. Mně se podařilo po roce 2000 našetřit nějaké peníze, abych si mohla vydat první cédéčko. Písničky jsou určitým návodem pro mateřské a základní školy nebo maminky s dětmi, které rády tancují. Když mívám své vystoupení pro děti, tak se snažím zapojit do nich také jejich rodiče, aby se naučili třeba jednu písničku a choreografii a tu mohli s dětmi dále rozvíjet. Už v červnu by mi mělo vyjít DVD, které bude obsahovat právě oněch téměř dvacet televizních Cvičení s Míšou, která se vysílala vlon a věřím, že se ve spolupráci s Českou televizí podaří natočit DVD i v příštím roce,“ říká Míša Růžičková.

Pravidelně vystupuje pro mateřské školy, v kulturních zařízeních, na dětských karnevalech. Práce ji baví a podílí se na tom, že malí se hýbou, objevují v sobě rytmus a radost z pohybu, což je chválihodné.