Muž a žena si podle zprávy Televize Polar domluvili v Albrechticích na Karvinsku rande za účelem sexu, které však dopadlo tragicky. Oba před tím užili drogy. "Muž pak pobíhal nahý po Albrechticích a chtěl spáchat sebevraždu. Ženu později našli mrtvou v korytu řeky," píše se ve zprávě regionální televize.

Ilustrační foto.
Opilého muže srazil vlak, skončil v kritickém stavu

K případu došlo v Albrechticích na Karvinsku v neděli 27. srpna letošního roku, policie se jím nadále zabývá. Nahý muž pobíhal po půlnoci ulicí Osvobození. Podle svědků zvonil u jednoho z domů, byl nahý, zmatený a mluvil o sebevraždě. Na místo pak jako první přijeli obecní strážníci. Ti pak muže našli u mostu přes řeku Stonávku. 

"Muž hlídce sdělil, že chce spáchat sebevraždu skokem do řeky Stonávky. Hlídka muže proto ihned vzala do služebního vozidla, kde se po chvilce zklidnil," uvedl pro Polar velitel OP Albrechtice Daniel Wróbel. 

Muž strážníkům řekl, že je z Třince. Do Albrechtic měl přijet s neznámou dívkou za účelem sexu. Oba také užili drogu pervitin. V tu chvíli ale muž nevěděl, kde dívka je. 

V Bělském lese proběhla vzdělávací akce Festival dřeva.
OBRAZEM: Bělský les ožil Festivalem dřeva. A to i přes deštivé počasí

Muže pak převezla sanitka do nemocnice, strážníci a policisté prohledávali řeku Stonávku. Přibližně po půl hodině dívku našli, ale již bez známek života.

"Havířovští kriminalisté prověřují okolnosti utonutí osoby, ke kterému došlo v Albrechticích. Vzhledem ke stadiu trestního řízení nelze v tuto chvíli podat více informací," řekla pak Polaru mluvčí policie Daniela Vlčková.