U pivovaru Radegast se mohou návštěvníci mimo jiné těšit na silácké vystoupení Ládi Hanzla a zasoutěžit si v chlapských disciplínách. Připraveny budou exkurze pivovarem za zvýhodněnou cenu a otevřeno bude Návštěvnické centrum. Program začíná ve 13 hodin a skončí úderem 17. hodiny.

V Nošovicích si budou moci návštěvnici vyzkoušet adrenalinové disciplíny, jako je lezení po pivních přepravkách či originální nošovický dřep. Při něm budou mít odvážlivci na zádech plný pivní sud. Své umění předvede také silák Láďa Hanzel. Po chlapských výkonech si mohou dát lidé zdarma zelný guláš či vychutnat moravský koláč.

Otevřena bude také prohlídková trasa pivovarem Radegast. „Pro tento výjimečný den jsme připravili zvýhodněné vstupné 40 korun. Exkurzní trasu, která je od letošní sezony zajímavější a umožňuje také nahlédnout do ležáckého sklepa, zakončí návštěvníci ochutnávkou piva Radegast v degustační síni nad pivovarem. Na exkurzi se můžou zájemci vydat už od 10 hodin." řekla vedoucí Návštěvnického centra pivovaru Radegast Martina Sikorová.