Stejně jako já. Já a červená kabelka, kterou vidíte na fotografii, jsme se nikdy moc neskamarádily. Doputovala sem až z dalekého Egypta, kde moji rodiče trávili dovolenou a kde mi ji také koupili. Hned na první pohled jsem věděla, že je pro mě s ničím nezkombinovatelná a vůbec se neslučuje s mým stylem. Přesto jsem si cenila toho, že si na mě rodiče s dárkem vzpomněli, a dala jsem ji „k ledu" do šatníku, kde dlouhou dobu čekala na své využití. A nyní se dočkala. Je totiž úplně první kabelkou, která se octla v redakci Opavského a Hlučínského deníku v rámci akce Kabelkový veletrh. Ten se nese v duchu hesla „Daruj kabelku v takovém stavu, v jakém bys ji sama ráda koupila."

A zároveň si můžete udělat čárku za dobrý skutek. Celý výtěžek z Kabelkového veletrhu Deníku ve spolupráci s Nadačním fondem Šťastná hvězda věnujeme na léčbu šestiletých dvojčátek Vašíčka a Jarouška z Ostravy, kteří trpí mimo jiných zdravotních komplikací i Westovým syndromem. Kabelky se budou prodávat 10. října v ČEZ Aréně na charitativním veletrhu Deníku za symbolickou cenu.

A pokud máte zájem, může se zde k prodeji nabízet i vaše kabelka. Jen ji musíte v dobrém stavu přinést do 30. září do některé z našich regionálních redakcí. V Opavě se jedná konkrétně o redakci na adrese Na Rybníčku 56. Jako sběrná místa se nabídly i Fitness Bavaria v Kylešovicích a Fitness Pepa v OC Breda&Weinstein. Navíc budeme po celé září hledat, sbírat a pravidelně zveřejňovat příběhy našich čtenářek a jejich kabelek. Nebojte se tedy zanechat nám v redakci spolu s darovanou kabelkou i kontakt na vás. Do kabelky můžete rovnou vložit i krátký vzkaz o historii kabelky, kde všude s vámi byla, co zažila a co přejete její nové majitelce.

Autorka je redaktorkou Opavského a Hlučínského deníku.