Naposled zazářila v pátek v soutěži Miss Supranational 2012 v Polsku. Kromě titulu Miss Photogenic, který Michaela získala již v semifinále, na své konto připsala i titul druhé vicemiss ve finálovém kole. Stala se tedy třetí nejkrásnější dívkou celosvětové soutěže Miss Supranational 2012.

Finálový večer se odehrál v polské sportovní hale Mera a polská televize jej přenášela v přímém přenosu. Michaela soutěžila v konkurenci třiapadesáti dívek z celého světa. První se finalistky předvedly ve večerních šatech, v plavkách a národních kostýmech.

Po vyhlášení TOP 20, kam se probojovala také Michaela, si diváci mohli dívky prohlédnout ještě při promenádě v bikinách, koktejlkách i večerních šatech.

„Největší napětí kromě chvíle těsně před vyhlášením TOP 5 jsem prožívala také při vyhlašování TOP 20, neboť mě jako postupující vyhlásili až třetí od konce. Mé dojmy z celé soutěže jsou silné, samozřejmě, že úspěch potěší a doufám, že jsem Českou republiku reprezentovala dobře," svěřila se Michaela Dihlová.

„Poznala jsem opět spoustu příjemných děvčat z celého světa a myslím, že i přes zdravou rivalitu jsme byly dobrými kamarádkami," dodala.