Nejblíže správné odpovědi na tipovací otázku byli dva lidé, právě mezi nimi se rozhodovalo. Losování probíhalo v ulicích Ostravy, kde jsme oslovili náhodného kolemjdoucího. Mladého muže, který se představil jako Michal Skórka. Měl jediný úkol, vybrat šťastlivce, který od nás dostane hlavní výhru v podobě leteckého zájezdu pro dvě osoby.

„Ze začátku jsem byl překvapený, ale nakonec jsem s losováním souhlasil. Bylo to docela napínavé. Obě obálky byly stejné a zapečetěné. Vybral jsem jednu z nich a tu jsem otevřel. Vytáhl jsem z ní soutěžní kupon se jménem Tomáše Válka, který zájezd vyhrál. Jsem rád, že jsem někomu mohl udělat radost," řekl Skórka.

Zkrátka nepřijde ani soutěžící, jehož jméno bylo ve druhé obálce. Ten se totiž do Řecka podívá autokarem. „To je dobře, jsem si oddychnul. Nerad bych měl na svědomí jeho zklamání," dodal Skórka. Slavnostní předání oficiálních certifikátů proběhne v Deníku v pondělí 20. května ve tři hodiny odpoledne. Hlavní výhry do soutěže zájezdy do Řecka daruje cestovní kancelář Nikolas tours.

Výherci
PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK.


NEPŘEHLÉDNĚTE

Výherce další soutěže Deníku, tentokrát o automobil značky Chevrolet Spark, zveřejníme 25. května.