Objednejte si celotýdenní předplatné Deníku na 1/4 roku a získejte ZDARMA dvě vstupenky na akci Miss Princess of the World.

Miss Princess of the World je jedinečnou mezinárodní soutěží pro dívky ve věku od 16 do 26 let, která v současné době patří do Top pětky světově nejprestižnějších soutěží krásy. Nejkrásnější dívky světa přijedou do Ostravy.

Zákulisí světového finále

Už 10. října budou mít diváci v ČEZ ARÉNĚ jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí světového finále mezinárodní soutěže krásy Miss Princess of the World 2014. Velkolepá výpravná show slibuje neopakovatelné zážitky, celou řadu výjimečných vystoupení domácích i zahraničních umělců, tanečních čísel i atraktivní představení gladiátorů - to vše za doprovodu špičkového symfonického orchestru, hudebních sólistů a pěveckého sboru.

Exotické krásky

Během slavnostního galavečera se představí nejpůvabnější dívky z tradičních i exotických destinací v několika soutěžních disciplínách, kdy nebudou chybět i ty divácky nejoblíbenější jako jsou promenáda v plavkách a společenských šatech nebo i zajímavé představení národních krojů. Ostravské publikum přivítá také úřadující vítězka Miss Princess of the World Carmen Isabel Hernandez Chavez z Mexika, která předá korunku nové miss.

V současné době se na soutěž připravuje kromě České republiky přibližně šedesát zemí. Soutěž bude přenášena prostřednictvím satelitního vysílání do celého světa.

Pro další informace nás kontaktujte na 724 412 011 nebo na leona.myvaltova@denik.cz.

*Akce je časově omezena, platí jen do vyčerpání zásob a pouze pro nové předplatitele.