Prý se na něj vrhla s manikúrovými nůžkami v ruce, údajně použila i další předměty, jako jr váleček na nudle. Při útocích jí měl pomáhat i sedmnáctile­tý syn.

První drama se odehrálo v březnu, poslední pak v květnu letošního roku. Žena měla svého chotě udeřit do obličeje a poté bodat nůžkami do rukou. Syn jej poté údajně srazil k zemi a bil do různých částí těla. Když se muž pokusil vstát, inkasoval podle svých slov ránu kolenem. Následovat měly údery přesně nezjištěným předmětem do zad. „Oběť předpokládá, že útok mohl být zřejmě veden paličkou na maso či válečkem na nudle, a měl být ukončen kopnutím do zad,“ uvedla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková s tím, že zranění si vyžádalo lékařské ošetření.

Při dalším napadení se žena měla opět chopit nůžek a svého manžela pořezat v obličeji. Naposledy pak údajně použila paralyzér, po kterém následovaly údery pěstí do obličeje a pořezání nůžkami na rukou. „Rozsah zranění ani doba léčení nejsou dosud specifikovány, ve věci byla vyžádána odborná vyjádření lékařů. I nadále probíhá intenzivní prověřování ke zjištění dalších skutečností, za kterých mělo k činu dojít. Fyzické či verbální ataky mezi partnery jsou ve většině případů vedeny v soukromí, což ztěžuje dokazování vzhledem k absenci svědků. Nezřídka se také dokazování vyvine odlišně, a z podezřelého se stane oběť, neboť například reaguje v obraně na fyzické ataky druhé osoby,“ řekla Holčáková.