Řidič neznámého vozidla zde při přejíždění z pruhu do pruhu ohrozil řidiče vozidla zn. Škoda Rapid, který ve snaze zabránit střetu strhl řízení, dostal smyk a vjel do tramvajového kolejiště. Řidič neznámého vozidla na místě nezastavil a z místa nehody ujel. Policie prosí občany, kteří nehodu viděli, aby se přihlásili u prap. Petra Štrocha z oddělení nehod ostravského dopravního inspektorátu na lince 974 725 573.

Dne 2. dubna 2007 krátce po třetí jedné hodině odpolední došlo v Ostravě-Vítkovicích na křižovatce ulic Rudná-rampa Místecká k dopravní nehodě mezi vozidly Škoda Favorit barvy bílá káva a Fiat Cinquecento modré barvy. K nehodě došlo na světly řízené křižovatce. Policie prosí občany, kteří nehodu viděli, aby se přihlásili u prap. Lubomíra Pokorného z oddělení nehod ostravského dopravního inspektorátu na lince 974 725 518.

Dne 4. dubna 2007 kolem osmé hodiny ranní došlo v Ostravě-Zábřehu na ul. Plzeňská na nájezdové rampě od ulice Závodní k dopravní nehodě mezi vozidly Chrysler Concorde a nákladním vozidlem zn. MAN s návěsem. Policie prosí občany, kteří by mohli k uvedené nehodě podat jakékoli informace, aby se přihlásili u prap. Tomáše Buchbauera z oddělení nehod ostravského dopravního inspektorátu na lince 974 725 596.