Muž v těchto dnech přijel do moravskoslezské metropole a s dotyčnou, jejíž jméno neznal, se skutečně setkal. Milostné hrátky však skončily debaklem. Oba se kolem třetí hodiny ranní vydali do jednoho z ostravských parků, kde se chtěli oddávat sexuálním hrátkám. Vše se zpočátku zdálo být v pořádku. Přišlo objetí, polibek, ulehnutí do trávy… K erotickému dovádění ale nedošlo.

„Kolem třetí hodiny ranní měl ženu vystrašit jakýsi zvuk vycházející ze křoví. Neznámá v obavách z místa utekla. Muž posléze zjistil, že zmizela i s jeho věcmi, které si odložil do trávy poblíž místa, kde leželi," popsala situaci mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

Muž přišel o mobilní telefon a peněženku s doklady a platební kartou. Škodu vyčíslil na bezmála šest tisíc korun. Vypátrat erosenku nebude nijak jednoduché. Není totiž jasné, kde se vše odehrálo. „Muž, který nebydlí v Ostravě, nebyl schopen při oznámení blíže specifikovat konkrétní místo, kde ke skutku došlo," doplnila Holčáková.

Policie případ vyšetřuje jako trestné činy krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za které hrozí až dva roky vězení.