O pomoc žádají svědky, kteří se v neděli 17. listopadu kolem 19. hodiny pohybovali v restauraci a okolí. Obětí byl muž, kterého dva násilníci povalili na zem a vzali mu několik tisíc korun.

Stavba čtvrtstoletí, 12. listopadu 2019 v Ostravě. Sídlo společnosti Pospiech.
Stavba čtvrtstoletí: Svinovský lihovar se rozzářil
FIVB Světové série v plážovém volejbalu J&T Banka Ostrava Beach Open, 2. června 2019 v Ostravě.
Pláž v Ostravě ve světě bodovala. V květnu se zde bude hrát o olympiádu

„Kriminalisté pátrají po identitě dvou mužů, kteří se měli dle zjištěných informací před skutkem pohybovat v restauraci právě za přítomnosti poškozeného. Muži mluvili slovensky a maďarsky,“ uvedla Soňa Štětínská z moravskoslezské policie.

POPIS MUŽŮ:
První
je tmavé pleti, ve věku asi pětadvacet let, je vysoký přibližně 180 centimetrů, štíhlé postavy, má krátce střižené tmavé vlasy. Má náušnice v obou uších. V uvedené době měl na sobě černou koženou bundu se dvěma vodorovnými bílými pruhy na rukávech, černé kalhoty a červené tenisky značky Nike. Na zádech měl černý batoh.

Druhý je tmavé pleti, ve věku asi padesát let, je vysoký přibližně 180 centimetrů, silnější postavy, na hlavě má pleš, vlasy má pouze na bocích a na temeni. Viditelně mu chybějí zuby. Na sobě měl černou zimní bundu s kapucí s kožešinovým lemem, červené triko a černé tepláky s bílým proužkem na nohavicích. Na nohou měl bílé tenisky s tmavými pruhy.

Informace lze sdělit na telefonní číslo 974 728 301 nebo na linku 158.