PERLIČKY OSTRAVSKÉHO ZLOČINU

Švédská trojka, láska něžná,
blondýnka a snědá kněžna.
Prachy vzaly, skutek utek,
zůstal po nich jenom smutek.

Nedávný průzkum zaměřený na mužské sexuální fantazie ukázal, že pro většinu dotázaných je největším snem dovádění se dvěma ženami. Takzvaná švédská trojka se v podobných anketách těší dlouhodobé oblibě. Stejné tužby měl i pan Antonín z Ostravy, který se je rozhodl uskutečnit. Nějak se to ale zvrtlo…

Další díly seriálu najdete zde. 

Vše začalo v baru ve Stodolní ulici v Ostravě, kde potkal dvě ženy snědou tajemnou krásku a blondýnku. Pozval je k sobě domů v očekávání, že ve třech prožijí vášnivé chvíle. Domluvili se na dvou tisících korunách.

V bytě však začala blondýnka dělat drahoty a požadovat další peníze, což odmítl. S druhou, vstřícnější dívkou pak odešel do koupelny smířen s tím, že místo švédské trojky bude obyčejný double. Začali se mazlit, než ale k něčemu došlo, dostal strach. Obával se, že mu druhá návštěvnice, jež zůstala sama v pokoji, něco ukradne. Hrátky proto ukončil a vyzval je, aby vrátily bankovky. To se jim nechtělo.

Došlo na hádku, během které pan domácí zamkl dveře. Jedna z žen vzala v kuchyni velký nůž, hostitel se chopil kovové lžíce na nazouvání bot. Při následné „šermířské“ potyčce utrpěl drobná řezná poranění. Teprve když získal zpět své peníze, pustil je ven.

O případu se dozvěděla policie. Žena, která muže ohrožovala nožem, dostala u okresního soudu dva a čtvrt roku tvrdého žaláře. Odvolala se ke krajskému soudu, který nyní vynesl podstatně mírnější verdikt. Dva roky a tři měsíce sice ponechal, trest ale změnil na podmíněný se zkušební tříletou lhůtou.