PERLIČKY OSTRAVSKÉHO ZLOČINU

Hokej-striptýz, jak jdou spolu?
Puk do branky, gatě dolů!
Stadion teď celý jásá,
ženy šílí: „To je krása!“

Ve striptýzové arény se v poslední době mění naše hokejové stadiony. Není snad zápasu, aby někdo z diváků neukázal holou zadnici nebo mužskou chloubu. Většinou tak provokují fanoušky druhého týmu při vstřelené nebo naopak obdržené brance. Někdy se tak děje i při konfliktech s pořadatelskou službou.

Další díly seriálu najdete zde.

Soudy již řešily řadu případů, které vesměs skončily podmíněnými tresty nebo uložením veřejně prospěšných prací.

Někdy se ale soudci slitují, a pokud jsou splněny všechny podmínky, stíhání podmíněně zastaví. V těchto dnech měl takové štěstí brněnský hokejový fanoušek Honza (25 let), jenž stanul před Okresním soudem v Ostravě.

Do malérů se dostal kvůli incidentu z letošního března. Vše se odehrálo v Ostravar Aréně v Ostravě během přestávky mezi druhou a třetí třetinou hokejového utkání Vítkovice-Kometa Brno. Před pracovnicí ostrahy a dalšími lidmi si stáhl kalhoty a spodní prádlo pod kolena. Na odiv poté vystavil zadnici i své mužství.

Za výtržnictví mu hrozily až dva roky vězení. S ohledem na jeho doznání, lítost, dosavadní bezproblémový život a další okolnosti však soudce nakonec stíhání podmíněně zastavil.

Honza se ale musí mít na pozoru. Sebemenší prohřešek a jeho stíhání bude pokračovat. Pak už by trestu neunikl. Shodou okolností tuto neděli hrají brněnští hokejisté opět v Ostravě.

Ne že bychom chtěli fanouškovi radit, ale nejlépe udělá, když zůstane doma. Co když na něj zase přijde slabá chvilka…