Své dva pronajaté byty nacházející se v Českém Těšíně poskytovala erosenkám, za což od nich údajně inkasovala polovinu peněz vybraných od klientů. To tvrdí obžaloba, kterou se v pondělí začal zabýval Krajský soud v Ostravě. V ní se uvádí, že se v bytech střídalo nejméně devět dívek.

Ceník služeb

Od ženy prý dostaly ceník za sexuální služby. Částky se odvíjely od doby strávené s muži. Půlhodina vyšla od 600 do 800 korun. Kdo si chtěl užít celou hodinu, musel si připravit od 1200 do 1500 korun. Pamatovalo se také na náročnější klienty, kteří si kněžky lásky žádali na celý den. Pokud měli deset tisíc, jejich přání mohlo být splněno.

Zájemci se o sexuálních nabídkách dozvídali z inzerátů na internetových stránkách. Žena je navíc obžalována z toho, že erotické služby za úplatu dojednávala také sedmnáctileté dívce. Tu nejprve čekalo fotografování ve vyzývavém oblečení a v sexuálních polohách.

Snímky se objevily na internetových stránkách inzertního časopisu. Dívce pak striktně stanovila ceník. Půlhodina za 1000 korun, hodina za 1500 korun.

Státní zástupce tvrdí, že si žena přišla na více než milion korun. Peníze mimo jiné utratila za zahraniční dovolené, část prohrála v automatech.

close Žena zvažuje dohodu o vině a trestu. Krajský soud v Ostravě. Listopad 2022. info Zdroj: Deník/Jaroslav Perdoch zoom_in Žena zvažuje dohodu o vině a trestu. Krajský soud v Ostravě, listopad 2022.

Čelí žalobě z obchodování s lidmi, ohrožování výchovy dítěte a kuplířství. V případě uznání viny jí hrozí pět až dvanáct let vězení. Státní zástupkyně navrhuje sedmiletý trest.

Žena po celou dobu mlčela, prostřednictvím svého zástupce pak požádala o čas na rozmyšlenou. Není vyloučeno, že bude chtít se žalobkyní uzavřít dohodu o vině a trestu. Vyjádřit by se měla v úterý.

Matka uzavřela dohodu

Kromě ní se původně v roli obžalované ocitla i další žena – matka výše zmíněné sedmnáctileté dívky. Dceři dala na výběr: buď si na živobytí bude vydělávat sama a současně již neuvidí více své sourozence, anebo začne poskytovat sexuální služby za úplatu a zůstane doma. Dcera si zvolila druhou variantu.

„Mohlo se jednat o sto i více klientů měsíčně. Dcera obdržela jen zlomek výdělku, ze kterého měla údajně pořizovat potřebné věci pro sourozence. Matka měla navíc podávat dceři alkohol a drogy,“ informovala již dříve moravskoslezská policie. Matka před časem uzavřela se žalobkyní dohodu o vině a trestu. Dostala čtyři roky vězení.