„Měl částečně stažené kalhoty se stopořeným penisem v ruce se ukájel před zaměstnankyní,“ uvedla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková s tím, že v té době se uvnitř nenacházel nikdo další. „Nebyly tam žádné děti ani další zaměstnankyně,“ řekla mluvčí, podle které muž působil velmi klidný dojmem, byl upravený a čistý.

Žena se snažila exhibicionistu vytlačit ven, což se jí ale nepodařilo. Muž v nechutném představení pokračoval. Pak najednou sám skončil a odešel. Přivolaní policisté již nikoho nenašli. Případ je vyšetřován jako výtržnictví.

Nevítaným návštěvníkem byl štíhlý asi 170 centimetrů vysoký muž ve věku 25 až 30 let krátkých černých vlasů a oválného obličeje. Na sobě měl světle modré rifle širšího střihu, bundu do pasu černo-hnědé barvy a tmavé boty. „Kriminalisté, specializující se na trestnou činnost mravnostního charakteru, v průběhu prověřování pořídili také identikit podezřelého. Žádáme občany, kteří ho poznali, případně viděli muže odpovídajícího popisu dne 18. února brzy ráno kolem 6.30 hodin v Ostravě-Muglinově, aby nás informovali na lince 158 nebo kterékoliv policejní služebně,“ uzavřela Holčáková. (per)