"Ostravští kriminalisté ze 4. oddělení obecné kriminality prověřují okolnosti přečinu krádeže, které se dopustil dosud neznámý pachatel. Tento se v noční době ze dne 20. března 2020 na 21. března 2020 vloupal do restaurace v Ostravě - Porubě, v ulici Maďarská," uvádí mluvčí policie Eva Michalíková. 

"Z vnitřních prostor následně odcizil alkohol, sladkosti, oříšky, ale také dosud nezjištěné množství masa. Vše si ukryl do batohu, který měl na zádech," pokračuje mluvčí s tím, že celková škoda majiteli restaurace činí přibližně 10 tisíc korun. 

Video z vloupání do restaurace

Zdroj: PČR

Policie zveřejnila video a fotografii z místa. "Tímto žádáme veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby z fotografie či videa, která by mohla přispět k objasnění výše uvedeného skutku," podotýká Eva Michalíková.

Policie k popisu osoby uvádí, že se jedná o mladého muže ve věku okolo 20 - 25 let, střední postavy, světle hnědé vlasy.

"Žádáme veřejnost, která by mohla poskytnout jakékoliv informace k totožnosti muže, či se pohybovala poblíž inkriminovaného místa, aby se obrátila linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme," doplnila policejní mluvčí.