Ten mu v těchto dnech vyměřil osmadvacetiměsíční trest.

Mladý muž se na podzim roku 2017 stal postrachem žen na Ostravsku. Mimo jiné je pod různými záminkami lákal ke svému vozu, ve kterém seděl.

Například je žádal o vysvětlení cesty. Když se k němu přes pootevřené okénko naklonily, naskytl se jim pohled na onanujícího zvrhlíka. Jindy, aby upoutal jejich pozornost, začal syčet. I proto se mu začalo přezdívat syčící kobra.

Poté, co se oběti k vozu přiblížily, otevřel dveře a předvedl své nechutné divadlo. Jednou měl dokonce tolik drzosti, že požádal o sexuální úsluhy. Některé z žen utekly, další začaly křičet, jiné ho důrazně poslaly do patřičných mezí.

Muž řádil několik týdnů. Po dopadení se ke všemu přiznal. Znalci u něj zjistili sexuální deviaci exhibicionismus. „Dělalo mi to dobře. Ženám jsem ale v žádném případě nechtěl ublížit,“ prohlásil.

Soud mu nakonec vyměřil osmadvacet měsíců vězení s podmíněným odkladem na zkušební lhůtu čtyřiceti měsíců. Pokud během té doby J. D. svou chloubu na veřejnosti opět vytáhne, vězení ho už zřejmě nemine, navíc si bude muset odpykat i původní podmíněný trest.