Milovníci bruslení mají jedinečnou možnost si večer zajezdit místy, kterými to běžně nejde. To vše za doprovodu organizátorů Univerzitního sportovního klubu Slezské univerzity, sanitky a městské policie. Poslední večerní bruslení se uskuteční právě dnes. Sraz je jako obvykle na Horním náměstí, tentokrát již o půl osmé, kdy bude noční vyjížďka zahájena doprovodným programem.

Nebudou chybět hudební vystoupení, mažoretky a překvapení. Celá akce bude ve znamení Deníku. Proto organizátoři vyzývají všechny milovníky kolečkového sportu, aby se oblékli do modré barvy. Tři nejlepší modrásci získají věcné ceny.

V neděli se pak uskuteční v Městských sadech Slezská brusle a bruslička. Od desíti hodin dopoledne budou na programu závody v různých kategoriích. Závod Deníku pro všechny starší 14 let bude zahájen ve čtyři hodiny odpoledne, a ukončí tak akci pro celou rodinu. V doprovodném programu budou moci účastníci zhlédnout exhibice na skákacích botách, freestyle slalom na bruslích a připraveny budou soutěže pro děti i dospělé. Přijďte si s Deníkem zabruslit, přijďte se pobavit.