Areál na Bílé nabízí dvacet centimetrů technického sněhu na sjezdovce, avšak běžecké tratě jsou nesjízdné pro nesouvislou vrstvu sněhu. V Bukovci je na sjezdovce 30 centimetrů technického sněhu a podmínky pro lyžaře jsou dobré. Také v Palkovicích se lyžuje, na svahu je připraveno 30 centimetrů technického sněhu a během víkendu budou v provozu rovněž dětské vleky.

V Mostech u Jablunkova mají lyžaři k dispozici 45 centimetrů technického sněhu. V areálu však díky teplému počasí posledních dnů během týdne dočasně přerušili provoz večerního lyžování. Dalším důvodem tohoto přerušení je i snaha pracovníků areálu, aby sjezdovka byla k dispozici pokud možno po celou lyžařskou sezonu. Provoz lyžařských vleků je denně od 8.30 do 16 hodin.

Také Pustevny jsou pro lyžaře nachystány, na sjezdovkách je v průměru 30 centimetrů sněhu. O víkendu se bude lyžovat rovněž v Malenovicích, kde je 45 centimetrů technického sněhu a Soláni- Brzové (30 centimetrů). Na Soláni- Sedle je 35 centimetrů technického a přírodního sněhu. Dobré podmínky nabízí i Mezivodí a Sviňorky na Morávce. Na Třeštíku bylo v pátek 10 centimetru sněhu. Na Lysé hoře je před víkendovým lyžováním kolem čtyřiceti centimetrů sněhu.

Údaje zmíněné v článku jsou z pátku, ale během noci mohlo na některých sjezdovkách dojít vlivem počasí ke změnám. (mach)