Pokud o ně máte zájem, čekají v útulku, nacházejícím se na ulici Provozní 4 v Ostravě-Třebovicích. Informace lze získat také na telefonním čísle 596 967 288.

První z nich je Kája. Desetiměsíční kříženec středního vzrůstu má zajímavé zbarvení i vzhled. V útulku je od počátku prosince, byl tam dovezen z Hornopolní ulice z Moravské Ostravy, kde pobíhal po silnici. Je to hravý a temperamentní pes, který by se nejlépe cítil u sportovně založené rodiny.

Líba má osm měsíců. Je to kříženec menšího vzrůstu hnědočerné barvy. V útulku je něco přes měsíc. Před tím se ochomýtala kolem vchodu do domu na Daliborově ulici v Ostravě-Mariánských Horách, ale nikdo se k ní nehlásil. Může žít v rodině s dětmi, v bytě i na zahrádce.

Sorbon je dvouletý pejsek, malý kříženec, černé barvy se světlými znaky. V útulku byl už dříve, pak se dostal do rodiny, ale neměl štěstí, protože i ta jej opustila. Teď čeká na další šanci. Podle pracovníků útulku může žít v bytě s osamělým člověkem nebo u starších lidí, nehodí se k malým dětem.

(ha)