Po zhruba roční pauze, kdy prošel kompletní přestavbou, se už v závěru tohoto týdne otevře krytý areál plovárny známé jako Čapkárna. Nový komplex plný atrakcí teď už s názvem Vodní svět nejprve ve středu odpoledne přivítá návštěvníky zatím „bez plavek“ na dni otevřených dveří. Oficiální zahájení provozu je pak naplánováno na pátek.

„Zájemci budou mít ve středu v době od 14 do 18 hodin jedinečnou možnost navštívit zrekonstruované vnitřní prostory Vodního světa Sareza a prohlédnout si za doprovodného výkladu vnitřní část objektu po komplexní rekonstrukci,“ sdělila mluvčí Sarezy Gabriela Gödelová.

Účastníci dne otevřených dveří tak budou moci využít poslední příležitosti, kdy půjde vstoupit suchou nohou do prostor bývalého krytu civilní ochrany, který se proměnil na vodní jeskyni s řekou, masážními lůžky a prostory s vodní hudbou.

„Zpřístupněny budou také prostory nového wellness provozu, kde se představí aromaterapie, solná pára, finská sauna se solným klimatem, sluneční relaxační louka, vodní relaxace a masáže, modernizovaný provoz vodoléčby, solární studio a posilovna. S nemalým zájmem se jistě setkají také oba nové tobogány – turboskluzavka a zážitkový tobogán,“ dodala Gödelová.