Ministr John vyznamenal hrdiny z krnovského Prioru -Ministr vnitra Radek John a policejní prezident Oldřich Martinů se vydali do Ostravy a do Krnova, aby ocenili policisty a občany, kteří při přepadení směnárny prokázali mimořádnou statečnost.

Viděli jste tragickou nehodu ve Vítkovicích? -V souvislosti s tragickou dopravní nehodou, při které v neděli kolem poledne zemřel v Ostravě-Vítkovicích sedmadvacetiletý muž, se policie obrací na svědky se žádostí o pomoc při vyšetřování tohoto neštěstí.

Výlov rybníku v ostravské zoo -V zoologické zahradě se v neděli uskutečnil tradiční výlov rybníka spojený s prodejem ryb. Tentokrát se konal na rybníku pod výběhy zeber.

Hasiči si sáhli na dno svých sil -Pět desítek profesionálních a dobrovolných hasičů z celé České republiky se v neděli zúčastnilo závodu Ostravská věž. Jednalo se o poslední čtvrtý závod Poháru ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v TFA 2010, což je zkratka soutěže Nejtvrdší hasič přežije.

Hokejisté Vítkovic se vrátili do ČEZ Arény -Vítkovičtí hokejisté se v neděli vrátili z porubského azylu do ČEZ Arény a hned vyhráli nad hostujícím Zlínem 5:2.