Magnet Nohavica: lidé stáli fronty na lístky -Je pátek, krátce před třetí hodnou odpolední. U zastávky Elektra se vine dlouhý had čítající stovky lidí. Nečekají na tramvaj, která by je po práci zavezla domů. I přes nepříznivé počasí se postavili do dlouhé fronty na vstupenky. Za pár minut totiž začne v místním informačním centru předprodej na koncerty Jarka Nohavici.

Žárovky pomohou dětem s handicapem -Benefiční akce Světlo dětem s handicapem se v sobotu uskutečnila v obchodním centru Galerie v Ostravě-Třebovicích. Lidé si za padesát korun mohli koupit úsporné zářivky, které jako dar věnovala firma vyrábějící svítidla.

Podmol s Murrayem si podmanili Ostravu -Dva závody mistrovství světa ve freestylu sledovaly v ČEZ Aréně třináct tisíc natěšených fanoušků.

Dívky odstartovaly castingy na Českou miss 2011 -V Ostravě v neděli odstartoval první za série castingů Česká miss 2011. Do této soutěže konající se pod heslem Jedna soutěž, jediná Miss se již v celé České republice přihlásila téměř tisícovka dívek.