První v dnešní nabídce je tříletý pes Drak. Středně velký pes hnědočerné barvy byl do útulku přivezen z Vítkovic, kde byl dlouhou dobu přivázán v dešti u zábradlí. Drak je podle ošetřovatelů z útulku veselý a akční pes, který by se hodil nejlépe k mladším lidem, zvykl by si v bytě, ale i třeba na zahrádce u domku. Příliš se ale nesnese s jinými psy.

Druhá v nabídce je dvouletá fenka střední velikosti a tmavě hnědé barvy Terka. Ta byla do útulku přivezena z Přívozu ve velmi špatném stavu. Na krku měla hlubokou ránu, zřejmě od řetězu, na kterém byla asi dlouho uvázaná. Podle ošetřovatelů byla Terka dlouhou dobu i hodně bojácná. V současnosti je ale v pohodě a lidem už se učí důvěřovat. Na rozdíl od Draka Terce přítomnost ostatních psů nevadí. Podle ošetřovatelů by si zvykla jak u mladých, tak i starších lidí.

Poslední v dnešní nabídce je Reno, dvouapůlletý labradorský retriever černé barvy. V útulku už je tři měsíce, byl přivezen z Ostravy-Výškovic. Podle ošetřovatelů je Reno velmi temperamentní a aktivní pes. Byl by spokojený na zahrádce, zvykl by si i v bytě. Potřebuje však, aby se mu jeho nový páníček dostatečně věnoval.