Vážení předplatitelé,
Na počátku byl rok 1526. Na trůnu seděl Ferdinand I. a v českých zemích vznikla regulérní pošta. S potěšením vám oznamujeme, že je to právě Česká pošta, silný a řadou let prověřený partner, který bude od 1. července dalším stabilním článkem na cestě regionálního Deníku do vašich schránek.

Za uplynulých dvacet let existence našeho vydavatelského domu jsme se díky vám, našim čtenářům, stali jedničkou mezi seriózními zpravodajskými deníky a prvenstvím se můžeme pochlubit i díky největšímu počtu předplatitelů. Ano, jste nám nejvěrnější. I za to si vás velmi vážíme a myslíme na vaše zájmy při každodenní výrobě novin. Prostě, chceme pro vás to nejlepší.

Česká pošta, která 1. července startuje distribuci předplatného regionálního Deníku, je zárukou, že budete spokojeni i nadále. Že si každý den u ranní kávy přečtete ty nejpodrobnější zprávy o tom, co se děje ve vaší ulici, vaší obci, ve vašem městě a jeho okolí. Kromě příloh, na které jste již zvyklí, připravují naše redakce pořádnou dávku letního čtení, soutěží, luštění – zkrátka, máte se na co těšit. Vždyť vy a my patříme k sobě.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na tel.: 602 603 235, 596 176 547 nebo na Bílé lince 840 336 459.

Milan Pekárik, ředitel distribuce VLP

Předplatné Deníku přináší čtenářům řadu výhod, a to nejen v podobě nižší ceny. Novinová verze Deníku obsahuje obsáhlejší formu zpravodajství, pravidelné tématické přílohy, zábavu a křížovky, přehledný televizní program, osobní i firemní inzerci.
Předplatné lze získat za zvýhodněných podmínek. Více informací o předplatném najdete na stránce Moje předplatné