Do problémů se zákonem se dostala mimo jiné kvůli svému příspěvku na sociální síti X (dříve Twiter), kde vyzývala k deukrajinizaci a denacifikaci České republiky. „Doufám, že každý, kdo podporuje tuto nacistickou zrůdu a jeho stoupence, ponese plnou zodpovědnost. Deukrajinizace a denacifikace ČR, to bude náš úkol!“ napsala Lisková s fotkou ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Lisková u soudu připustila, že příspěvek měla lépe specifikovat. Uvedla, že nebyl namířen vůči obyčejným Ukrajincům.

Obžaloba jí také kladla za vinu, že na sociální síti zveřejňovala i další nenávistné a zavádějící příspěvky. V některých se zaměřila na Piráty a speciálně na Olgu Richterovou.  U soudu Lisková vinu odmítla a hájila právo na jiný názor.

Cizinci vyměňují okapy.
Podvodníci objíždějí Moravu. Okapy přišly ženu z Ostravy draho. Nemá na pohřeb

Soud ji uznal vinnou z podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo omezování jejich práv a svobod. Osmiměsíční trest byl Liskové podmíněně odložen na zkušební dvouletou lhůtu. Pokud během ní opět poruší zákon, bude si muset trest odpykat ve vězení. Verdikt není pravomocný. Lisková se na místě odvolala, žalobce si ponechal lhůtu k vyjádření.

Lisková bývá označována jako dezinformátorka. Kdysi působila v Národní domobraně, před několika roky se v Ostravě pasovala do pozice honorární konzulky samozvaného Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky.