Tento podnik totiž otevírá už v deset hodin dopoledne. La Bazzar na Škroupově ulici se nachází jen několik desítek metrů od Stodolní ulice. My jsme jej navštívili právě v dopoledních hodinách, tedy v době, kdy má většina podniků v lokalitě Stodolní ulice ještě zavřeno.

Naši pozornost nejdříve upoutali hosté sedící v kryté venkovní zahrádce, umístěné přes cestu, naproti La Bazzar. My jsme ale raději navštívili přímo samotný podnik. Proto jsme z ulice vstoupili z chodníku přímo do hlavní místnosti této hospůdky. Ocitli jsme se v příjemném klubovém prostředí. La Bazzar je stylová hospoda, jejíž provozovatelé se snaží držet krok s ostatními podniky Stodolní ulice.

Místnost má tvar písmene L. Její přední část je světlá, protože se nachází v blízkosti oken. Poblíž vchodu je obloukový bar. My jsme si sedli k jednomu z vysokých kulatých stolků v přední části místnosti. Ještě než jsme dosedli, mladá servírka se nás zeptala, co si objednáme. Když jsme řekli, že chceme pivo, servírka nám nabídla několik druhů.

Tentokrát jsme si vybrali dvanáctku Budvar za 22 korun. Pivo před nás postavila do tří minut. Míra ve sklenici byla přesná už na první pohled, proto jsme s prvním douškem nemuseli otálet. Dobrý pocit nám vydržel i po něm, protože pivo bylo dobře vychlazené a mělo říz. Než jsme dopili, rozhlédli jsme se po místnosti. Jak už jsme uvedli, hospoda je stylová.

Výrazná barevná malba zdí je doplněna o reklamní poutače na alkohol, nepřehlédnutelná je také výzdoba z černých kotoučů starých gramofonových desek, které zdobí zdi v celé místnosti. Efektně působí také moderní nábytek z tmavého dřeva. Hosté si mohou přečíst také denní tisk, zavěšený v držácích na čelní stěně baru. Po zaplacení jsme se vydali tradičně na toalety, nacházející se v zadní části hospůdky. Záchody jsou na slušné úrovni, i když nesou stopy opotřebování. K dispozici je vedle pisoárů také umývadlo s tekoucí vodou, zásobník s tekutým mýdlem a elektrický osoušeč rukou. Chybělo pouze zrcadlo.