"Nikdo neumřel, nešiřte nepravdivé informace!," reagovali pořadatelé akce na sociálních sítích v pátek před půl devátou večer. Reagovali tak na některé smyšlené klepy, které se začaly šířit, když prudký déšť přerušil festival. 

"PROBÍHÁ ČÁSTEČNÉ UZAVŘENÍ AREÁLU! Prosíme všechny návštěvníky, aby dočasně opustili prostor LOVE stage, techno stage, beefeater stage, reggae stage! Dbejte pokynů security a pořadatele! Děkujeme za pochopení, budeme Vás dále informovat!," objevilo se na facebooku Beats for Love v 19:40. 

Následky dešťů v Ostravě, 1. července 2022.
VIDEO: Prudké deště a vítr v Ostravě: přerušený festival, zaplavené silnice

Pak se naštěstí vše onrátilo v dobré, pořadatelé situaci zvládli a festival plný hvězd zahraniční i taneční scény mohl pokračovat. Žel, ne bez následků. "Velmi nás to mrzí, ale bouřka zničila zvuk na DnB stage a není bezpečné v produkci pokračovat, proto DNB stage bohužel dnes nepojede," oznamili pořadatelé na facebooku před 22. hodinou.

Akce nicméně pokračuje dál. Beats for Love 2022 v Ostravě den první bavili návštěvníky Yzomandias a Nik Tendo, Lost Frequencues, Modestep, Selectror Boldrik, Cocoman a další desítky jmen, DJ´s i producentů všech stylů soudobé taneční hudby. A stejně pestrá, jako stylová nabídka hudební, je i image a out fity a další letošních návštěvníků festivalu.

Na Beats for Love se v tuto chvíli baví davy lidí z Ostravy, celého Česka i ze zahraničí. Festival pokračuje do ranních hodin, pak se ještě do dopoledních hodin koná after party v kultovném ostravském tanečním party klubu Fabric. V sobotu 2. července pak festival pokračuje v hlavním areálu.