Nejdražší benzin byl v Hlučínské ulici v Přívoze. Na Benzině stál 47,50 Kč. O necelý kilometr dále zaplatili motoristé u stanice EuroOil „jen“ 44,10 Kč. Na trase se nachází i Mol, kde litr benzinu vyšel na 46,50 Kč. Směrem do centra Ostravy v Bohumínské ulici nabízí OMV benzin za 46,50 korun.

Cena pohonných hmot poté klesá směrem na Opavsko. V Hlučíně na „šelce“ zaplatili řidiči v úterý dopoledne za benzin 45,50 Kč. Mezi nejlevnější čerpací stanice v Moravskoslezském kraji patří Tank Ono v Mošnově, kde lze benzin natankovat za 42,90 korun za litr, což je bezmála o pět korun méně než na výše zmíněné benzince v Přívoze.

Pozemky na kterých se už staví nebo budou stavět i prodejny Lidlu, 12. března 2022 v Ostravě. Ulice K Lávce.
Ostrava, ráj shopaholiků? U „myší díry“ v Přívoze vzniká další nákupní centrum

Prakticky na všech čerpacích stanicích v České republice se ceny pohonných hmot tento týden snížily. Důvodů je hned několik, zejména pokles ceny ropy na světových trzích a také opatření vlády, která si chce mimo jiné posvítit na marže pumpařů.

Ceny benzinu a nafty jsou zveřejňovány na různých webech a v aplikacích, lze je nalézt i na internetových mapách. Údaje ale mnohdy z důvodů častých úprav cen neodpovídají aktuálnímu stavu.