Podle něho jsou nerovnosti na cestě dokonce nebezpečné.

„Nejhorší to je v úseku od Husova sadu k mostu Pionýrů. Před světelným přechodem pro chodce za sadem je velká vyvýšenina. Vždy, když tam jedu, připadám si jako na housenkové dráze. Je tam už nějaký pátek a nikoho to zřejmě nezajímá. Kdo to neví a projede tam rychleji než čtyřicet kilometrů za hodinu, zažije pěkné zhoupnutí. Když už opravili jednu polovinu cesty, tak by mohli spravit i tu druhou. Je to nebezpečné, zvláště před přechodem," myslí si Matěj Šumský.

Podle zjištění Deníku by mohl povrch Českobratrské ulice v tomto úseku projít rekonstrukcí v roce 2016.

„Oprava povrchu Českobratrské ulice v úseku Nádražní Sokolská třída je součástí projektové dokumentace Rekonstrukce vodovodu a kanalizace ul. Českobratrská a ul. Sadová, příprava projektové dokumentace však ještě není ukončena. Realizace stavby s ohledem na finanční možnosti se předpokládá v roce 2016," uvedla mluvčí ostravského magistrátu Andrea Vojkovská.

POKUD VÁS COKOLIV ZAJÍMÁ V SOUVISLOSTI S DĚNÍM V OSTRAVĚ A OKOLÍ, NAPIŠTE NÁM SVŮJ DOTAZ.RÁDI SE ZEPTÁME ODBORNÍKŮ A ZODPOVĚDNÝCH OSOB ZA VÁS.
Své dotazy nám můžete do redakce doručit prostřednictvím formuláře v horní části webových stránek, naší stránky na Facebooku nebo zasílat na redakční e-mail redakce.moravskoslezsky@denik.cz.