Soutěž Deníku Kočka léta 2016 už má vítězku! Ze sedmi finalistek, které postoupily z jednotlivých týdenních kol, se nakonec čtenářům nejvíce líbila fotografie studentky z Frýdku-Místku Ivety Čarvašové.

Celý průběh hlasování byl více než napínavý. Čtenáři totiž měli možnost hlasovat pro své favoritky nejen na internetových stránkách regionálního Deníku, ale také pomocí originálního kuponu, který byl opakovaně otištěn v novinách. 

Celková vítězka Iveta Čarvašová, která dostala 606 hlasů na internetu, měla neuvěřitelných 111 kuponků a vyhrála s konečným součtem 1716 hlasů (606 hlasů na webu + 1 110 hlasů pomocí kuponů).

Druhé místo patří studence z Horních Bludovic, Kateřině Pšenkové, na jejímž kontě se sešlo celkem 1333 hlasů (613 + 720).

Maminka Lenka Jamnická z Ostravy-Poruby, která získala největší počet hlasů na internetu, s celkovým součtem 1 065 hlasů (675 + 390) obsadila nakonec poslední medailovou, tedy třetí, příčku. 

Iveta Čarvašová se jako výherkyně celé soutěže Kočka léta 2016 může těšit na víkendový pobyt pro dvě osoby na dvě noci ve SPA**** hotelu Lanterna Velké Karlovice.

Stříbrná Kateřina Pšenková získává pobyt pro dvě osoby v novém luxusním penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem a bronzové Lence Jamnické jistě udělá radost vstupenka pro 2 osoby do relaxačního centra Wellness Horal Velké Karlovice.

Všem výherkyním gratulujeme a dalším účastnicím, stejně jako všem hlasujícím čtenářům, děkujeme za zapojení se do oblíbené letní soutěže. 

Finálovou anketu včetně fotogalerie najdete zde: Hledá se KOČKA LÉTA 2016 - je tady FINÁLE!