Na letiště v Mošnově se dostanou jen pozvaní hosté či zástupci médií. Běžní diváci dostali kvůli koronavirové situaci stopku. To ale mnohé nadšence neodradilo. Dění sledují ze vzdálenějších míst v okolí. Podle informací na sociálních sítích tu někteří i nocovali, aby o místo s dobrým výhledem nepřišli. "Vidíme, jak lidé sledují dění z dálky. Myslím, že jsou ale ukáznění, k žádnému problému tak nedochází," řekl pro Deník jeden z přímých účastníků akce. 

Podle přítomných šťastlivců přímo na akci ukázky a další dění neztrácejí ani letos nic ze své atraktivity. Chybí ale třeba i tradiční možnost prohlédnout si letadla a další techniku z bezprostřední blízkosti. Protože tu diváci nejsou, stroje a další technika zůstávají skryté v hangárech a zázemí a čekají na svou příležitost, ukázat, co s nimi piloti a další lidé dokážou. 

Mezi hosty akce patří v sobotu například premiér Andrej Babiš, hejtman kraje Ivo Vondrák či primátor Ostravay Tomáš Macura. Ti zástupcům ozbrojených složek předali i ocenění za jejich práci.