Dlouho očekávané zprovoznění Porážkové odlehčí auty ucpanému centru a zrychlí průjezd městem. Ve čtvrtek projedou první motoristé centrem Ostravy po nově otevřené Porážkové ulici až do Přívozu. Se zahájením provozu se počítá od 14 hodin - více se dočtete také zde: Nová Porážková zrychlí průjezd centrem. Parkování už nenabídne

Sobotní demonstrace prišla Ostravu na půl milionu korun

Na téměř 466 tisíc korun vyčíslila městská policie náklady na mzdy pro strážníky, kteří sloužili při sobotní demonstraci v Ostravě. Dalších 67 tisíc stál úklid a výměna poničeného majetku.

Památné stromy v Ostravě: některé mají skoro tři sta let

Úctyhodné stáří, velikost, estetická hodnota a perspektiva, že vydrží do budoucna. To jsou kritéria, které musí splňovat každý památný strom. V Ostravě jich je dvaatřicet.

Projekt ostravských nej se zrodil při debatě u piva

V Ostravě se již před několika dny objevily obří červené poutače a další reklamní nosiče, které upozorňují kolemjdoucí nejen na zajímavá místa a objekty ve městě, ale také na další fenomény Ostravy, které se mohou pochlubit přídomkem nej. Za projektem stojí parta nadšenců, kteří si řekli, že by bylo dobré vyzdvihnout, čím se může Ostrava pochlubit. 

To vše a mnohem více se dočtete už ve čtvrteční tištěné verzi Moravskoslezského deníku nebo jeho elektronické podobě epaper, kterou si lze koupit za jednorázovou platbu přes sms nebo za výhodných podmínek předplatit.
#flash|https://g.denik.cz/72/f9/denik-tisk.swf|500|115|denik_tisk#