Objevil se v nabídce jedné realitní kanceláře. Uváděný je jako zajímavý a prostorný rodinný dům 6 + 2 se zahradou, bazénem a vířivkou.

Dům, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012, má užitnou plochu 204 metrů čtverečních, parcela měří 2435 metrů čtverečních.

Velká zahrada je rozdělená na odpočinkovou část a sad se vzrostlými ovocnými stromy. U domu jsou vybudovaná dvě stání pro automobily. Oblíbená zpěvačka na místo ráda jezdívala a nacházela zde klid. 

KOLAPS

Uměleckou kariéru Věray Špinarové ukončil 22. března 2017 srdeční kolaps při vystoupení v Čáslavi. Zemřela o čtyři dny později v pražské motolské nemocnici. Bylo jí 65 let.

Patřila ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech byla nejoblíbenější zpěvačkou v regionu. 

OSTRAVA

Rodačka z Pohořelic od sedmi let bydlela v Ostravě. „Jsem s Ostravou tak neodmyslitelně spjatá, že vlastně nikoho ani nenapadne, že bych mohla být odjinud," tvrdila zpěvačka.

"Do Ostravy jsem se dostala s rodiči v sedmi letech, kdy sem tatínek odešel jako horník za prací… Celý můj další život a hudební kariéra jsou spojeny bezmála výhradně s Ostravou," řekla v minulosti Deníku zpěvačka.

Během své kariéry vydala třináct desek. Největší hit (Jednoho dne se vrátíš) nazpívala v roce 1976 na hudbu Ennia Morriconeho z filmového westernu Tenkrát na Západě.

Věra Špinarová - Jednoho dne se vrátíš:

| Video: Youtube

Hrob Věry Špinarové:

Fotogalerie: Hrob zpěvačky Věry Špinarové

Pohřeb Věry Špinarové:

Fotogalerie: Pohřeb Věry Špinarové v Ostravě

Věra Špinarová

Fotogalerie: Věra Špinarová

Socha zpěvačky v Ostravě:

Fotogalerie: Socha Věry Špinarové v Ostravě