Moderátorem večera bude Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti, hlavní hvězdou večera zpěvačka Dara Rolins.

Galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji. Desítka finalistek se představí porotcům v několika soutěžních disciplínách a při relativně náročných tanečních choreografiích.

„Finalistky po úvodním vstupu vynesou národní kostýmy mladých talentovaných návrhářů, ukážou své postavy v plavkách a vrcholem večera bude kolekce večerních šatů návrhářky Sandry Markové. Diváci budou mít příležitost vidět také to nejlepší ze zdokumentované cesty finalistek,“ upřesnila k finále Eva Čerešňáková.

V programu kromě Dary Rolins vystoupí také zpěvák Adam Mišík.

SOUTĚŽ DENÍKU o 6 vstupenek na finálový galavečer byla ukončenaVýherci obdrží mail s informacemi.
Štěstí se usmálo na tři muže - Tomáše P., Vladimíra B. a Pavla N.
Všem třem samozřejmě gratujuleme.

Všeobecná pravidla soutěží Deníku najdete zde.

O titul Česká Miss 2018 budou soutěžit:

Amálie Sloupenská, 19 let, Kšely

Amálie Sloupenská, 19 let, Kšely

Aneta Mitušinová, 21 let, Kladno

Aneta Mitušinová, 21 let, Kladno

Nikola Bechyňová, 23 let, Jirny

Nikola Bechyňová, 23 let, Jirny

Jana Šišková, 23 let, Zubří

Jana Šišková, 23 let, Zubří

Tereza Křivánková, 23 let, Praha

Tereza Křivánková, 23 let, Praha

Tereza Havlová, 23 let, Praha

Tereza Havlová, 23 let, Praha

Lea Šteflíčková, 19 let, Ústí nad Labem

Lea Šteflíčková, 19 let, Ústí nad Labem

Mariana Bečková, 19 let, Praha

Mariana Bečková, 19 let, Praha

Nikola Hemzalová, 18 let, Uničov

Nikola Hemzalová, 18 let, Uničov

Lucie Korubová, 24 let, Lipová u Šluknova

Lucie Korubová, 24 let, Lipová u Šluknova

Foto: Petra Odrazilová
Více snímků finalistek a ze zákulisí soutěže Česká Miss naleznete v přiložené fotogalerii.

Finále České Miss, které proběhne 2. června 2018 od 20 hodin, se v ostravském Gongu koná vůbec poprvé.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ říká výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela. 

K TÉMATU

Kromě pracovních workshopů se finalistky věnují i charitě. Všech deset finalistek dobrovolně vytvořilo panenky pro Unicef, kdy výtěžek z jejich prodeje zachrání děti v rozvojových zemích. Deset krásných a propracovaných panenek si z jejich rukou převzala v Hotelu Augustine ředitelka UNICEF Pavla Gomba. Ta byla z panenek nadšena. „Těší mě, že jsme s Českou Miss mohli navázat na úspěšnou loňskou spolupráci. Panenky loňských vítězek Michaely Habáňové i Ivy Uchytilové byly vydraženy za několik desítek tisíc a věřím, že i panenky letošních finalistek najdou své kupce a zachrání životy dětí.“ Před odjezdem finalistek na soustředění na jachtách v Chorvatsku se také ještě 19.5. zúčastní akce Den Rodiny, kterou pořádá charitativní projekt Women For Women Ivany a Pavla Tykačových.

Česká Miss 2018Byla zahájena v lednu 2018, od konce ledna do března probíhaly castingy ve vybraných městech. Z castingů se 40 až 50 postupujících dívek v dubnu utkalo v rámci semifinále v Hotelu Augustine o postup dále. Porota v rámci semifinále vybrala 10 dívek, které postupují do finálového výběru, a neveřejně oznámila i dvě náhradnice. V dubnu se finalistky zúčastnily prvního soustředění, kde s nimi pracovalo mnoho odborníků, profesionálů i osobností. Druhé soustředění čeká finalistky v květnu, a to soustředění v Chorvatsku. V červnu se zúčastní finálového galavečera, kterým vyvrcholí boj o titul Česká Miss 2018. Vítězky poletí reprezentovat Českou republiku na světové soutěže krásy.

Více informací o soutěži najdete na www.ceskamiss.cz