I VAŠE KABELKA
MŮŽE POMOCI

Čtenářky Deníku už přinesly do ostravské redakce první kousky. Mezi nimi i tmavě hnědou kabelku ve skvělém stavu.

„Pravidelně kupuji páteční noviny, ve kterých jsem si všimla kabelkové výzvy. Zaujalo mě to a hned jsem se rozhodla přispět na dobrou věc," popisuje Libuše Dvořáčková z Ostravy-Zábřehu, která podle svých slov dlouho chodila o berlích. „Celou tu dobu jsem nosila batoh, takže je kabelka jako nová," dodává čtenářka s tím, že na Kabelkový veletrh se určitě přijde podívat.

V duchu hesla „Daruj kabelku v takovém stavu, v jakém bys ji sama ráda koupila" nám můžete své nepotřebné tašky přinést do 30. září.

Kromě toho, že uděláte radost jiné ženě, která si vaši tašku koupí za čistě symbolickou cenu, přispějete stejně jako ona na dobrou věc.

Celý výtěžek z Kabelkového veletrhu Deníku pak ve spolupráci s Nadačním fondem Šťastná hvězda věnujeme na léčbu šestiletých dvojčátek Vašíčka a Jarouška z Ostravy, kteří trpí kromě jiných zdravotních komplikací i Westovým syndromem. Navíc budeme po celé září hledat, sbírat a pravidelně zveřejňovat příběhy našich čtenářek a jejich kabelek. Nebojte se tedy zanechat nám v redakci spolu s darovanou kabelkou i kontakt na vás.

Do kabelky můžete rovnou vložit i krátký vzkaz o historii kabelky, kde všude s vámi byla, co zažila a co přejete její nové majitelce.

VÝZVA DENÍKU

Milé slečny, dámy, paní, každá jsme jiná, ale jedna věc nás spojuje. Kabelka! Bez ní si už ani nedokážeme představit svůj běžný pracovní nebo školní den. Proto je všechny sbíráme; malé, velké, značkové, neznačkové, kožené i látkové kabelky.

V duchu hesla „Daruj kabelku v takovém stavu, v jakém bys ji sama ráda koupila" nám ji můžete přinést do 30. září do jedné z našich regionálních redakcí.

Kromě toho, že uděláte radost jiné ženě, přispějete i na dobrou věc. Deník totiž 10. října pořádá v ostravské Čez Aréně ojedinělou charitativní akci, na které bude prodávat za ryze symbolické ceny nositelné kabelky všech dárkyní z celého Moravskoslezského kraje.

Celý výtěžek z Kabelkového veletrhu Deníku pak ve spolupráci s Nadačním fondem Šťastná hvězda věnujeme na léčbu šestiletých dvojčátek Vašíčka a Jarouška z Ostravy, kteří trpí mimo jiných zdravotních komplikací i Westovým syndromem.

Navíc budeme po celé září hledat, sbírat a pravidelně zveřejňovat příběhy našich čtenářek a jejich kabelek. Další sběrná místa kabelek připravujeme a budeme vás o nich průběžně informovat. Všechny jste zvané. Podpořte oba chlapečky a zároveň si udělejte radost koupí nové kabelky.