„Kontaktovala mě paní Skovajsová z Nadačního fondu Šťastná hvězda, jestli nechci darovat kabelku na dobročinné účely. Hned jsem souhlasila," říká dcera herečky Zory Ully Keslerové, známé například z filmu Líbáš jako ďáběl, a uznávaného českého hudebního skladatele Petra Hapky.

„Nápad s kabelkovým veletrhem mě zaujal svým vtipem a tím, že chce přispět na dobrou věc," hodnotí rodačka z Itálie charitativní akci, kterou chystá Deník ve spolupráci s nadačním fondem a se soutěží krásy Miss Princess od the World 2014.

V roce 2010 se přestěhovala do České republiky, kde pracuje jako překladatelka a pokračuje ve své pěvecké kariéře. Nezapomíná však ani na potřebné. „Snažím se pomáhat, jak jen to jde. Dlouhodobě spolupracuji mimo jiné právě i s Nadačním fondem Šťastná hvězda," dodává 32letá zpěvačka. Veletrhu se bohužel zúčastnit nemůže, protože v ten den koncertuje v Praze a v Pardubicích.

Kabelkový veletrh Deníku se uskuteční v pátek 10. října od 14 do 18 hodin v ostravské ČEZ AréněKabelky našich čtenářek i známých osobností se budou prodávat za symbolické ceny. Výtěžek akce bude věnován šestiletým handicapovaným dvojčatům z Ostravy.
Vstup na veletrh je zdarma.
Přijďte se prohrabat stovkami kabelek a vyberte si nový přírůstek do svého šatníku.