Vystoupení Kazma – My Story navázalo na předchozí program v porubském „letňáku“, ale rozhodně jej překonalo.

„Lidé uvidí pravdivý příběh Kamila Bartoška, který se téměř dvě desetiletí skrývá pod pseudonymem Kazma Kazmitch. Půjde o osobní zpověď člověka, který nepřestává ohromovat svět svými neuvěřitelnými kousky, jež zvoní na samotnou hranu lidské fantazie,“ avizovalo se v pozvánce a nutno dodat, že nikterak nadsazeně.

Budova bývalého obchodního domu Ostravica-Textilia.
Rekonstrukce banky u Ostravici mohla začít s dostavbou náměstí. Co se stalo?

O tom, jak Kazma žije svůj život bez ohledu na mínění veřejnosti, už vědí i v Ostravě. A že nevíte, kdo Kazma, internetový producent, influencer a moderátor, který působí jako moderátor pořadu One Man Show, je?

*Výběr jeho nejzajímavějších kousků:

Mistrovství světa v hokeji

Během mistrovství světa v hokeji, které se v roce 2016 konalo v Rusku, se Kazma Kazmitch se svým štábem vydal přímo na stadion nelegální cestou. Celou akci započal schováním se se svým komplicem ve výstavním voze automobilky Škoda v Mladé Boleslavi. Pár dní tak strávili v kamionu, který automobil převážel do Ruska.

Garážový komplex u řeky Ostravice pod ulicí Muglinovskou, květen 2022. Odvézt bude nutné tuny odpadu.
Nejostudnější místo Ostravy se možná změní v pejskařský ráj

V noci, když byl stadion prázdný, vylezli oba z auta a ukryli se pod plošinou, na které byl vůz vystaven. Během zápasu pak svůj úkryt opustili a chovali se jako ostatní diváci. Kazma se ale navíc převlékl do kostýmu tamějšího maskota – Lajky, přičemž ten pravý se ovšem nacházel někde úplně jinde. Zpozoroval také prezidenta Ruské federace a neodolal pokusu ho jít pozdravit.

Zdroj: Youtube

Během cesty se podařilo kameramanovi natočit velmi důležitou část ruské šatny, která jim umožnila později pracovat na dalším projektu, zvaném Dacjukova brusle.

Poté se místo pravého Lajky dostal i na led, přičemž nikdo nevěděl, že je na ledě někdo, kdo tam nemá co dělat. A když byl ceremoniál u konce, odešel normálně ze stadionu se svojí taškou a vzkazem pro všechny diváky: „Když vám lidi říkají, že je to šílený, jděte do toho, protože když vám budou říkat, že je to dobrý, tak už to dělá někdo jinej.“

Pořad Prostřeno

Jedním z projektů Kamila Bartoška (jaro 2017) bylo zrežírování fiktivně psychicky nemocného soutěžícího z televizního pořadu Prostřeno vysílaného na televizi Prima. Tajně najal amatérského herce Karla Ondrku, aby ztvárnil výstřední osobu s tříměsíční erekcí, chovající v bytě slepici, spící v rakvi a se zálibou ve starých ženách a sadomasochismu.

Prohlídka zrekonstruovaných prostor bývalých městských jatek, 16. května 2022 v Ostravě.
NEPŘEHLÉDNĚTE: Historický klenot Ostravy je nyní přístupný, takto vypadá uvnitř

Herec Ondrka měl během natáčení pořadu televize Prima v uchu ukryté sluchátko, prostřednictvím kterého ho Kazma řídil, o čemž štáb televize Prima nevěděl. Jídlo, které zdánlivě vařila postava herce Karla Ondrky, bylo v elektrické troubě se zadními dvířky vyměňováno za jídlo uvařené špičkovými profesionálními kuchaři v restauraci v přízemí domu. Toto jídlo z restaurace se do bytu dopravovalo po kladce, která byla v okně.

Zdroj: Youtube

Šlo o „reality show na druhou“, výroba štábu, který natáčel reality show pro Primu, byla manipulována a řízena štábem Kazmy, který režíroval a dramaturgicky tvořil ústřední postavu show Primy. Tento projekt byl nejúspěšnějším a nejsledovanějším českým videem. K 12. září 2018 mělo video na Streamu přes 4,2 milionu zhlédnutí - VÍCE ZDE.

Marešovo ferrari

V květnu 2018 se Leoš Mareš vsadil, že pokud ho někdo uvidí jet v jiném autě než v trabantu, dá mu svoje ferrari. Toho se rozhodl využít Kazma; naplánoval falešnou nehodu, při které musel Leoš Mareš, jedoucí v 6 hodin ráno do práce, zastavit a popojet s jiným autem. Kazma ho samozřejmě natočil a požadoval pak po něm slíbené ferrari, aby je mohl dát na dobročinné účely.

Zdroj: Youtube

Několikrát se s Marešem i setkal, aby se dohodli na předání, Mareš to ale odmítl. Místo toho mu nabídl 1 milion korun na dobročinné účely, to ale odmítl zase Kazma a na sociální sítě začal přidávat příspěvky typu: „Čekáme na klíče Leoši!“, fotky s ferrari atd. Statisíce Marešových fanoušků začaly psát Kazmovi nenávistné komentáře - VÍCE ZDE.

*Výběr jeho nejzajímavějších kousků - zdroj: wikipedie.cz