Jak už dopředu avizovali, šlo o první vystoupení s kapelou a před takto velkým publikem. Vystoupení tří ostravských umělců doprovodila skupina Bandjeez, která dříve neodmyslitelně patřila k zesnulému Davidu Stypkovi a dnes vystupují například se zpěvačkou Kateřinou Marií Tichou

Odpověď na otázku, zda je Štěpán Kozub lepší herec, nebo zpěvák, jeho fanoušci do Ostravar Arény hledat nepřišli. Bylo jasné, že chtějí vše. Dojemné, zvláštně melancholické texty písní z pera Jiřího Krhuta, které ostravský herec a bavič umí podat tak, že mu všechnu tu něhu a cit v nich člověk prostě nejen věří, ale i prožívá s ním. A aby té nostalgie zas nebylo moc, vyvažovali oba komici každý příval romantiky následně svým nekorektním humorem, pěkně spravedlivě.

Jaromír Nohavica.
Jarek Nohavica v roli rapera: Chuligáni z Bazalů představili další videoklip

Trefné vtípky, které ať už byly cílené například na adresu hokejistů Vítkovic (těm se totiž v domácí lize již delší dobu nedaří) nebo věk, bydliště a zdraví fanoušků, vždy se setkaly s pozitivní odezvou publika.

Pokud jste koncert v Ostravar Aréně nestihli, nezbývá než doufat, že ho oba brzy zopakují opět i s kapelou. Přehrát si můžete také záznam jejich koncertu před vyprodaným sálem pražského Fóra Karlín, který letos v květnu odvysílala například ČT art.

Zdroj: Youtube