Konference se zaměřuje na dvě části. První, dopolední část se věnuje zejména problematice digitalizace včetně umělé inteligence a využití IoT pro podnikání. Odpolední část bude určena zejména pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o kyberbezpečnosti, a to jak v osobním, tak firemním prostoru.

„I v letošním roce se nám podařilo nalákat špičkové odborníky na problematiku digitalizace. Účastníci se mohou těšit například na zástupce takových firem jako je Microsoft, Siemens, ABB nebo IBM. Zároveň jsme konferenci obohatili i praktickou ukázkou v Cyber Aréně. Věřím, že se nám podařilo připravit konferenci tak, aby si účastníci odnesli nejmodernější poznatky z této oblasti“, uvedl ředitel pořádající společnosti Moravskoslezské Investice a Development Tomáš Kolárik.

V dopolední části konference si účastníci budou moci vyslechnout názory odborníků na využití IoT v podnikání. Odpoledne čeká na účastníky aktuální téma kyberbezpečnosti.

„Množství kyberútoků a jejich promyšlenost roste, zhoršují se i jejich důsledky. Výsledné škody mohou být až v řádech milionů korun, o bezpečnosti a soukromí lidí nemluvě. Dříve se jednalo o ojedinělé události, o kterých jsme slýchali ve zprávách a vnímali je jen jako vzdálenou hrozbu. Dnes jsou kybernetické útoky realitou, která může kdykoliv někoho z nás ohrozit. Konference Invest MORE může pomoci jak firmám, tak jednotlivcům se proti těmto útokům efektivně bránit,“ řekl hejtman Moravskosleszkého kraje Ivo Vondrák.