Vaše vtipy:

*Slyšel jsem, že máme opatřit roušky i domácím mazlíčkům – kdo nešil roušky pro hejno neonek, ví hovno co je krejčovina!

* Hledám šikovného chemika. Profesionála nebo amatéra, který dokáže z pervitinu opět vyrobit paralen.

* Víte, co je na té pandemii pozitivního?
Že nejsme nuceni každý den číst, která další automobilka začne vyrábět elektromobily.

* V 15.30 zařazuje TV Barrandov mimořádně pořad pro kutily "Roušky Jaromíra Soukupa".
Reaguje tak na avizovaný magazín konkurenční stanice "Roušky Ládi Hrušky".

* Víte, proč český politik se nenakazí virem COVID-19??? Protože i ten vir má svoji hrdost.

Duo policistů, kteří se změní v šarmantní tanečníky, kteří lidem svým tancem předávědjí jak se dnes máme chovat na veřejnosti? Ano, i to je možné. Video policejních tanečníků, které se objevilo na facebooku Policie České republiky, najdete zde. 

S humorem na to jde i Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru, který v těchto těžkých chvílích vozí Čechy z ciziny. Originální video hasičů si prohlédněte zde.

Kapitán Demo se ptá Kdo to má
Na situaci se snaží vtipem reagovat i umělci. Také v Ostravě oblíbený crazy raper Kapitán Demo, který byl mimo jiné i jednou z hvězd zatím posledního ročníku festivalu Beats for Love, zveřejnil před pár dny na youtube song Kdo to má?

| Video: Youtube

Mirai do toho šli s Nikol Štíbrovou
To oblíbená frýdecko-místecká formace Mirai na to šla více propagačně. Ačkoli se to možná zdá až neskutečné, ještě i po zákazu vycházení bez roušky se najdou tací, kteří v ulicích roušky nemají. A tady je aktuální song Mirai feat. Nikol Štíbrová Dej si roušku. To celé pochopitelně probíhalo v rouškách a po telefonu, takže umělci šli rozhodně příkladem.

| Video: Youtube

Ostravští hasiči, roušky jsou sexy
Nosit roušky je dnes normální, navíc to může být i sexy. Také ostravští hasiči se rozhodli, že přispějí k téhle tolik potřebné osvětě a šli na to vtipem, tancem a s nadhledem. Podívejte se, jak jim to jde v jejich nejnovějším videu. 

| Video: Youtube


close Ostravští hasiči v rouškách. info Zdroj: HZSMSK zoom_in