Z tance dívčí skupiny Royal Angels vyzařuje pozitivní energie, týmová sehranost a radost z hudby i pohybu. Jen ortézy na rukou jedné z tanečnic prozrazují, že sympatická dívka musela zvládnout víc než stovku těžkých operací.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NZDM Maják je sociální služba Armády spásy v Krnově. Maják uspořádal tradiční Taneční a hudební přehlídku ve Střeleckém domě.

Město Vítkov, 13. května 2023.
VIDEO: Rozsudek v kauze Vítkovských žhářů rozdělil město na dva tábory

Vystoupilo na ní osm souborů z celého Moravskoslezského kraje, které předvedly spoustu nápaditých choreografií. Většinou šlo o soubory, které působí při NZDM.

Natálka v klipu Život je krásný dar

Zdroj: Youtube

Natálka miluje hudbu a tanec stejně jako všechny její vrstevnice v souboru Royal Angels. Nedávno si jejího pohybového talentu všiml romský hudebník Milan Kroka a požádal Natálku o spolupráci na svém novém klipu.

Vítkovský žhář Ivo Műller při videopřenosu z mírovské věznice při jednání o podmínečném propuštění u šumperského okresního soudu. 11. května 2023
Soud v Šumperku pustil dva žháře z Vítkova na svobodu

„Rozhodl jsem se udělat takovou optimistickou píseň, která by ukázala, že Natálka je přes všechno, co zažila, normální holka, jež ráda tančí a zpívá. Oba jsme si, myslím, natáčení klipu užili, proběhlo to v takové pohodové atmosféře plné radosti a legrace,“ řekl pro zpravodajský server romea.cz Milan Kroka s tím, že vzhledem k životnímu příběhu Natálky to byla spolupráce velmi emotivní.