Máte za sebou náročný rok, natočil jste nové CD, absolvoval spoustu vystoupení, hodně jste cestoval. Jak dobíjíte energii?

Pokud mám aspoň chvíli volna, snažím se co nejvíce relaxovat. Poslouchám hudbu nebo si třeba přečtu dobrou knihu. Obrovským zdrojem energie jsou pro mě ale koncerty, které mě náramně baví a naplňují mě. Zpívání pro mě není práce, ale spíše jedna velká zábava. Jsem vděčný za to, že se mi poštěstilo to takhle mít.

Často míváte několik koncertů v týdnu. Zvládnout to musí být náročné nejen psychicky, ale také fyzicky. Jak se udržujete v kondici?

Snažím se posilovat, ale v poslední době mám opravdu málo času, takže to moc nestíhám. Koncerty jsou opravdu fyzicky velmi namáhavé a klidně bych je přirovnal k nějakému sportu. Dá se říci, že každé moje vystoupení je pro mě malý sportovní výkon. Nejsem velký fanda fotbalu ani hokeje. Respektuji lidi, které to baví, ale já se o sport moc nezajímám.

V průběhu soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar mířila kritika k vašim tanečním výkonům. Zapracoval jste na sobě v tomto ohledu nějak?

Ve svém novém klipu k písni Let's Celebrate dokonce tancuji. Nijak jsem se ale nezlepšil. Myslím si, že si na mé pohyby lidé už tak nějak zvykli. Na pódiu se navíc cítím sebevědomější a působím tak asi i na své fanoušky. Tančím ale pořád stejně a názor mám taky pořád stejný: Nejdůležitější je pro mě to, jak zpívám.

V neděli jste vystoupil na Mistrovství světa ve freestyle motocrossu v ostravské ČEZ Aréně. Jak jde tenhle sport a vy dohromady?

Tento adrenalinový sport velmi uznávám. Pro lidi je určitě hodně atraktivní na dívání. Samotné jezdce pak velmi obdivuji, protože to, co na těch motorkách dokáží, je neuvěřitelné a určitě velmi náročné. Na své vystoupení na této akcijsem se těšil. ČEZ Aréna je velká hala, ve které jsem dosud nezpíval. Přišli tam hlavně příznivci motorek, kteří mě třeba ani neznají, a jáměl možnost pro ně zazpívat.

Je známo, že vaším největším koníčkem je hudba, které věnujete veškerý čas. Přece jenom jste ale muž, tak jaký máte vztah k autům a motorkám?

Auta a motorky mám rád, ale určitě to není moje srdeční záležitost. Tou, jak už jste řekla, je hudba. Při výběru auta preferuji spíše pohodlí. Líbí se mi třeba Audi A8 a momentálně jezdím v novém modelu Audi A1. Je to rychlé a pohodlné auto, takže je přesně splňuje, co po něm chci. Bubeník z mé kapely Martin Velihora si nedávno koupil novou motorku a láká mě, že mě sveze. Zatím odolávám, protože si říkám, že jsem přece jenom ještě hodně mladý na to, abych umřel.

Zmínil jste, že jezdíte autem. Jaký jste vůbec řidič a máte jako správná hvězda svého osobního šoféra?

Myslím si, že jsem velmi klidný řidič. Občas, když přeteče pohár mé trpělivosti, dokážu si za volantem také pořádně zakřičet a zanadávat. Svého osobního řidiče mám, ale jezdí se mnou pouze na delší vzdálenosti.